Studenti R.I. si M.U.S.P.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Curatenie in camine

In jos

Curatenie in camine Empty Curatenie in camine

Mesaj Scris de mysterieux Joi Sept 30, 2010 9:48 am

Oare cand o sa se face curatenie prin caminele astea?..Si cand ma refer la curatenie ..ma refer la acele persoane care nu sunt la Politehnica. Sau de ce sa dai 1000 de lei administratorei sa stai in camin..pe locul tau..Adica..un student care are drept la camin nu este primit in camin ca nu mai sunt locuri..dar daca te duci in caminul respectiv (p4) cred ca majoritatea perterului este ocupat de diverse persoane ..ex : nepotul doamnei administratore..Nu inteleg cum acea doamna isi justifica catre superiori locurile ocupete de catre studenti..AAAA...ba mint..stiu cum..baga studentii de la politehnica cate 5 ..6 in camere..ii inghesuie ca pe sardine..si platitorii ei stau relaxati. E o bataie de joc..cereti unui student sa aiba nu stiu ce medie sa aiba dreptul la camin..sunteti constienti de faptul ca multi nu ating acea medie..ca sa ce..sa puteti baga aceeasi studenti in camine..sau altii..dar cu putina spaga..ca de e Romanica si asa se face..trebuie sa te supui regulilor junglei. Mult "succes" in continuare..la mai multi verzisori..sau ce culoare au euroii aia pe care-i primiti!!!....RUSINE!!!!

mysterieux

Numarul mesajelor : 17
Varsta : 38
Data de inscriere : 26/02/2009

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum